Akumulatora lapu pūtējs EGO Power+ LBX6000
- Ļoti jaudīgs bezoglīšu motors.
- 4 ātruma režīmi un turbo funkcija.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Professional-X sērijas akumulatora lapu pūtējs ir saderīgs ar mugursomu-akumulatoru.
Turbo režīmā gaisa plūsma sasniedz pat līdz 1014 m³/h.
| Darbības laiks ar BAX1500 akumulatoru | I ātruma režīmā | 350 min | |
| II ātruma režīmā | 210 min | ||
| III ātruma režīmā | 140 min | ||
| IV ātruma režīmā | 100 min | ||
| Turbo režīmā | 70 min | ||
| Uzlādes laiks ar CHX5500E lādētāju | Parastajā režīmā | 420 min | |
| Ātrajā režīmā | 210 min | ||
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | 1,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Izpūstā gaisa plūsma | 1014 m³/h |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Gaisa ātrums | 212 km/h |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.









