Akumulatora dzīvžoga šķēres HUSQVARNA 520 iHT4
- Liela produktivitāte.
- Efektīvi pļauj platus, augstus un zemus dzīvžogus.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg (bez akumulatora) |
| Garums | 346 cm (ar izvilktu cauruli), 191 cm (bez izvilktas caurules) |
| Vibrācijas līmenis | 1,7 m/s² (gala rokturī), 2 m/s² (priekšējā rokturī) |
| Trokšņa līmenis | 94 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Griešanas ātrums | 4000 griezumi/min |
| Asmens garums | 550 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |



