Akumulatora dzīvžoga šķēres EGO Power+ HTX5300-P 53cm
- Paredzētas profesionālai, intensīvai izmantošanai.
- Ar īsu kātu.
- Tiek pārdotas bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lielas produktivitātes bezoglīšu motors.
Motora jauda ir līdzvērtīga 25 cm³ gāzes motora jaudai.
Raksturīgs ilgs kalpošanas laiks, izturība.
Precīzi projektēts, izturīgs pret UV stariem kompozītmateriālu korpuss un IPX5 izturība pret atmosfēras iedarbību ļauj strādāt sliktākajos laikapstākļos.
Vieglas un labi sabalansētas.
Viegli vadīt instrumentu atzarojot, veidojot vai griežot zarus.
Alumīnija pārnesumkārba un 21" ar lāzeru izgriezti dubultas darbības rūdīta tērauda asmeņi.
Ar 56 V 2,5 Ah akumulatoru (tiek pārdots atsevišķi) tiek sasniegta maksimāla produktivitāte.
| Akumulators | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 6,0 Ah |
| Darbības laiks | 70 min | 140 min | 160 min |
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3200/3600/4000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Jauda | 1,0 kW |
| Asmens garums | 53 cm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.







