Akumulatora dzīvžoga šķēres BOSCH GHE 18V-60 Solo
- Jaudīgas un vieglas, griež 20 mm biezuma zarus.
- Ergonomiska konstrukcija atvieglo darbu.
- Tiek pārdotas bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Bezoglīšu motors nodrošina jaudīgu darbību, veicot sarežģītus darbus.
Pret nobloķēšanos aizsargājoša sistēma novērš asmeņu nosprūšanu, griežot resnākus zarus.
Der visi Bosch Professional 18 V System akumulatori un lādētāji.
Atstarpes starp zobiem – 230 mm.
Specifikācija
| Svars | 3 kg (bez akumulatora) |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1147 x 239 x 189 mm |
| Triecieni minūtē | 3000 kust./min |
| Asmens garums | 600 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Standarta piederumi | Aizsargs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.










