Akumulatora zemes urbis DDG460ZX7
- Divu ātrumu ar automātisko apgriezienu regulēšanas sistēmu.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Maksimālais griezes moments: 136 Nm.
Iespējams urbt ar urbjiem līdz 200 mm diametrā vieglā augsnē, kā arī 150 mm smagā augsnē.
Reversa funkcija – ļauj atbrīvot urbi, kas iestrēdzis cietā, blīvā gruntī.
Darbojas ar diviem secīgi savienotiem 18 V akumulatoriem.
Lēnā starta funkcija.
Elektroniska bremze.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 2–13 mm |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







