Zāliena robots SEGWAY Navimow H206E
- Ieteicams lietošanai zālājos līdz 600 m² platībā.
- H206E modelis darbojas bez kabeļiem.
- Nodrošina stabilu darbību nogāzēs līdz 45% (24°), padarot to piemērotu ne tikai līdzenumiem, bet arī zemes gabaliem ar sarežģītāku reljefu.
Apraksts
Regulējams griešanas augstums no 20 mm līdz 70 mm.
Tiek izmantoti 6 asmeņi , kas nodrošina labāku griešanas kvalitāti.
GeoSketch 3D kartes ļauj reāllaikā redzēt un intuitīvi pielāgot zāliena robežas.
VisionFence šķēršļu atpazīšanas sistēma nosaka vairāk nekā 200 objektus un droši ap tiem pārvietojas.
Drošs dzīvniekiem un videi, tas atpazīst šķēršļus ar precizitāti līdz ~1 cm.
To raksturo ārkārtīgi glīta un vienmērīga griešana, jo tas pārvietojas plānotās līnijās, nevis nejaušā trajektorijā.
Tas nosaka savu pozīciju ar ārkārtīgu precizitāti, izveido zāliena karti un plāno optimālus pļaušanas ceļus pat sarežģītās vietās.
EdgeSense tehnoloģija ļauj precīzi pļaut zālienu līdz pat 5 cm attālumā no malām, sienām, žogiem vai apmalēm.
Uzlabota "nRTK (tīkla RTK)" GNSS sistēma, kas ļauj strādāt pilnībā bez fiziskiem robežvadiem un bāzes antenām.
LiDAR + nRTK + Vision sistēma nodrošina precīzu 3D skenēšanu un perfektu orientāciju zem kokiem, šaurās ejās un naktī.
Integrētā augstas izšķirtspējas LiDAR sistēma skenē vidi ar aptuveni 200 000 punktu sekundē un izveido ļoti precīzu 3D karti bez aklajiem punktiem.
Lietus sensors uzrauga laika apstākļus, automātiski pielāgo darbību un atgriežas uzlādes stacijā, kad laika apstākļi pasliktinās.
Atbilst IP66 standartam, padarot to putekļu un ūdens izturīgu.
Viedā aizsardzība pret zādzībām: ja robots tiek pārvietots vai pacelts, jūs nekavējoties saņemat brīdinājumu savā tālrunī.
Saderīgs ar Amazon Alexa un Google Home, lai jūs varētu sākt vai pārtraukt griešanu ar balsi.
Ar Navimow lietotni varat attālināti vadīt robotu, mainīt iestatījumus, uzraudzīt statusu un skatīt kartes.
Specifikācija
| Svars | 15,65 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Akumulatora tilpums | 5,1 Ah |
| Uzlādes laiks | 110 min. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 624 x 445 x 295 mm |
| Pļaušanas platība | 600 m² |
| Griešanas augstums | 20-70 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Aizsardzības klase | IP 66 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Papildu garantijas informācija | Akumulatoram – 24 mēn. fiziskām un juridiskām personām |
| Navigācija | nRTK / Lidar |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 45% |
| Viedā kamera | Jā |











