
Zāliena robots ROBOROCK RockMow Z120 Lidar AWD
- Ieteicams zāles pļaušanai līdz 2000 m².
- Bezvadu griešana bez perimetra vada ar "LiDAR" + "vSLAM" navigāciju.
- Pilnpiedziņa, var viegli pārvarēt sarežģīto reljefu, bedres, akmeņus vai koku saknes.
Apraksts
Visu riteņu piedziņas (AWD) sistēma var pārvarēt līdz pat 80% slīpumu (~ 38,7°) un nelīdzenumu.
Atbilst IPX6 standartam, un to var noskalot ar ūdeni.
Seši izturīgi naži un jaudīgs motors atvieglo blīvas un sulīgas zāles pļaušanu.
Lieli riteņi un nažu konstrukcija ļauj viegli pārvarēt šķēršļus līdz 6 cm augstumam.
Aktīvā stūres sistēma ar diviem priekšējiem riteņiem iepriekš izvēlas pagriezienus, lai nodrošinātu vienmērīgu manevrēšanu un aizsargātu zālienu no bojājumiem.
Modernā "LiDAR" un "vSLAM" tehnoloģiju kombinācija nodrošina precīzu bezvadu navigāciju, ļauj stabili orientēties sarežģītās vietās un pļaut zālienu gludās, taisnās trajektorijās bez perimetra vada.
360° 3D "LiDAR" skenēšana ļauj precīzi kartēt vidi un nepārtraukti pozicionēt robotu telpā.
Ļauj iestatīt dažādus griešanas augstumus katrai zonai un izveidot atsevišķus griešanas modeļus.
Atpazīst dažādus šķēršļus un pielāgo trajektoriju reāllaikā, nodrošinot drošu un vienmērīgu visa zāliena pļaušanu.
„PreciEdge“ sānu malas griešanas modulis automātiski nogriež zāli līdz ~3 cm no sienām, apmalēm un takām, nodrošinot kārtīgas malas un samazinot manuālo apgriešanas nepieciešamību.
Ar "Roborock" lietotnes palīdzību jūs varat reāllaikā uzraudzīt griešanas gaitu, darba posmus un paredzamo griešanas pabeigšanas laiku, kā arī izveidot virtuālas robežas, griešanas zonas, aizliegtās zonas un individuālus griešanas grafikus.
Specifikācija
| Svars | 21,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Akumulatora tilpums | 6,0 Ah |
| Uzlādes laiks | 50 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 661 x 475 x 326 mm |
| Darbības laiks | 80 min. |
| Pļaušanas platība | 2000 m² |
| Griešanas augstums | 20-70 mm / 40-90 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 24 cm |
| Aizsardzības klase | IPX6 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Navigācija | Lidar / RTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Jā |
| Slīpums | 80% |
| Steidzīgā šķērsošana | Taip (<6 cm) |
| Viedā kamera | Jā |











