Zāliena robots HUSQVARNA Automower 435X AWD NERA
- Pļaušanas platība ar vadu instalāciju: 3500 m², pļaušanas platība ar bezvadu instalāciju: 5000 m².
- Visu riteņu piedziņas sistēma palīdz pārvarēt stāvas nogāzes līdz pat 70 %.
- Tiek pārdots bez EPOS komplekta.
Apraksts
NERA robots nevar izmantot bezvadu tehnoloģiju, papildus neiegādājoties Husqvarna EPOS komplektu.
Virsbūves aizmugurējās daļas elastīgā konstrukcija nodrošina lielisku manevrētspēju sarežģītos zālienos un ejās.
Integrēta viedā šķēršļu novēršanas funkcija.
Dažādām zāliena zonām var piemērot dažādus iestatījumus.
Aukstos laika apstākļos robots automātiski pārtrauc griešanas grafiku.
Griešanas augstumu var ērti iestatīt, izmantojot Automower Connect lietotni.
Integrēta GPS navigācija, digitālais ekrāns, priekšējie LED lukturi, gumijas buferis un X-Line dizaina korpuss.
Lietotnē Automower Connect iestatot GeoFence zonu, iespējams saņemt paziņojumus telefonā, ja zāles pļāvējs tiek pārvietots ārpus noteiktās zonas, tādējādi samazinot zādzības risku.
Saderība ar Amazon Alexa un Google Home ļauj vadīt robotu ar balsi un dot dažādas komandas, piemēram, robota palaišanu, apturēšanu u.c.
Izvēloties zāliena robotu, vissvarīgāk ir ņemt vērā trīs faktorus: zāliena platību, darba laiku un reljefa sarežģītību. Izmantojot izvēles ceļvedi, jūs varēsiet viegli un bez piepūles izvēlēties sev piemērotāko Husqvarna Automower® robotu-zāles pļāvēju. Robota zāles pļāvēja izvēles ceļvedi atradīsiet šeit.
Informējam, ka robota zāles pļāvēja darbībai ir nepieciešama uzstādīšana. Par uzstādīšanas pakalpojumu interesējieties, veicot pirkumu mūsu veikalos.
Specifikācija
| Svars | 18,1 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Akumulatora tilpums | 8,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 45 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 930 x 550 x 330 mm |
| Darbības laiks | 145 min. |
| Pļaušanas platība | 5000 m² |
| Griešanas augstums | 30-70 mm |
| Tips | Instalācija ar vadiem / Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | Robežvadu / RTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Jā |
| Slīpums | 70% |
| Viedā kamera | Nē |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







