Zāliena robots HUSQVARNA Automower 310E Nera
- Zāliena līdz 1000 m² pļaušanai.
- Pieveic pat 30 % uzkalnes.
- Iespējama bezvadu instalācija, iegādājoties papildu aprīkojumu.
Apraksts
Viegli izmantot un kopt.
Elektriska augstuma regulēšana.
Iebūvēta Fota sistēma, kura automātiski atjauno zāles pļāvēja programmatūru.
Izmantojot mobilo lietotni „Automower® Connect@HOME”, zāles pļāvēju iespējams vadīt attālināti.
EdgeCut speciāls gala pļaušanas disks, kas sniedz iespēju pļaut zāliena malas.
Automower® ir efektīva PIN koda sistēma, kas lielā mērā palielina robota zāles pļāvēja aizsardzību.
Kad laikapstākļi ir auksti, zāliena robots automātiski aptur pļaušanas operāciju, lai aizsargātu zālienu.
Iespējams saskaņot ar Amazon Alexa un Google Home, tātad iespējama palaišana ar balss komandām.
Darbināms ar elektrību, robots zāles pļāvējs Automower® neizdala nekādas kaitīgas emisijas.
Automower® Connect mobilā lietotne ļauj pilnībā vadīt robotu ar viedtālruni. Iespējams viegli sūtīt palaišanas un izslēgšanas signālus, koriģēt iestatījumus un izsekot zāles pļāvējam zādzības gadījumā.
Iebūvēta GPS sistēma izveido dārza karti, kas ietver robežu un novirzošos vadus. Tad „Husqvarna Automower®” reģistrē dārza jau nopļautās daļas un atbilstoši koriģē pļaušanas plānu. Tas nodrošina lieliskus pļaušanas rezultātus.
Izvēloties zāliena robotu, svarīgākais ir ņemt vērā trīs faktorus: zāliena lielumu, darba stundas un reljefa sarežģītību.
Informējam, ka robota zāles pļāvēja darbībai ir obligāta uzstādīšana. Par uzstādīšanas pakalpojumiem interesējieties, pērkot mūsu veikalos.
Specifikācija
| Svars | 12,2 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 680 x 440 x 280 mm |
| Pļaušanas platība | 1000 m² |
| Tips | Bezvadu instalācija / Instalācija ar vadiem |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Aizsardzības klase | IPX5 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | Robežvadu / RTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 30% |
| Viedā kamera | Nē |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt








