Zāles pļaušanas robots HUSQVARNA Automower 315 Mark II
- Zāliena līdz 1500 m² pļaušanai.
- Automātiski izslēdzas, kad zāles pļāvējs tiek pacelts vai pašķiebts.
- Pieveic pat 40 % uzkalnes.
Apraksts
Automower® Connect mobilā lietotne ļauj pilnībā vadīt robotu ar viedtālruni 30 m attālumā.
Kad Automower® nepieciešams vairāk enerģijas, tas pats atrod ceļu uz uzlādēšanas staciju.
Unikāla pļaušanas sistēma Automower® darbojas klusi, mierīgi un tad, kad jums tas ir ērti.
Ar vienu zālēs pļāvēju iespējams pļaut vairākas vietas.
Automower® ir efektīva PIN koda sistēma, kas lielā mērā palielina robota zāles pļāvēja aizsardzību.
Izvēloties zāliena robotu, svarīgākais ir ņemt vērā trīs faktorus: zāliena lielumu, darba stundas un reljefa sarežģītību.
Informējam, ka robota zāles pļāvēja darbībai ir obligāta uzstādīšana. Par uzstādīšanas pakalpojumiem interesējieties, pērkot mūsu veikalos.
Specifikācija
| Svars | 9,4 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 60 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 570 x 430 x 250 mm |
| Pļaušanas platība | 1500 m² |
| Griešanas augstums | 20-50 mm |
| Tips | Instalācija ar vadiem |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Standarta piederumi | Asmeņi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | Robežvadu |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 40% |
| Viedā kamera | Nē |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




