Zāles pļaušanas robots HUSQVARNA Automower 310 MarkII
- Zāliena līdz 1000 m² pļaušanai.
- Pieveic pat 40 % stāvuma uzkalnes un viegli izbrauc pa šaurām vietām.
- Aizsardzība pret aukstumu.
Apraksts
Viegli izmantot un kopt.
Izmantojot mobilo lietotni "Automower® Connect@HOME", zāles pļāvēju iespējams vadīt attālināti.
Integrēts laikapstākļu taimeris regulē zāliena pļaušanas laiku pēc atbilstošā gadalaika.
PIN koda sistēma palielina robota zāles pļāvēja aizsardzību.
Nesarežģīta augstuma regulēšana.
Iespējams pļaušanu sākt no 3 dažādiem punktiem – zāliens nopļaujams vienmērīgi.
Asmeņi izslēdzas automātiski, kad zāles pļāvējs paceļas no zemes vai apgāžas.
Izvēloties zāliena robotu, svarīgākais ir ņemt vērā trīs faktorus: zāliena izmēru, darba stundas un reljefa sarežģītību.
Informējam, ka robota zāles pļāvēja darbībai ir obligāta uzstādīšana. Par uzstādīšanas pakalpojumiem interesējieties, pērkot mūsu veikalos.
Specifikācija
| Svars | 9,4 kg |
| Trokšņa līmenis | 58 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 60 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 57x43x25 cm |
| Pļaušanas platība | 1000 m² |
| Griešanas augstums | 20–50 mm |
| Tips | Instalācija ar vadiem |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Standarta piederumi | asmeņi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | Robežvadu |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 40% |
| Viedā kamera | Nē |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




