Traktors HUSQVARNA TC138
- Paredzēts izmantošanai mazos un vidēja izmēra dārzos.
- Izturīgs, kompakts un ērtas konstrukcijas traktors ar savākšanu un mulčēšanu.
- Ātrums un virziens vadāmi ar pedāļiem, tāpēc iespējams stūrēt ar abām rokām.
Apraksts
Jaudīga gaisa plūsma paceļ zāli un tas nodrošina labu pļaušanas rezultātu.
Pļaušanas agregāts pārklāts ar pulverkrāsu – izturīgs pret koroziju.
Ergonomisks krēsls ļauj ērti strādāt arī garā darba dienā.
Iespējama ūdens šļūtenes pieslēgšana, lai varētu iztīrīt iekšējo un apakšējo agregāta daļu.
Regulējama stūres pozīcija ērtam darbam.
Specifikācija
| Svars | 217 kg |
| Apgriezienu skaits | 2600 apgr./min |
| Garums | 178 cm |
| Vibrācijas līmenis | 2,78 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Ģeneratora jauda | 12 A |
| Platums | 102 cm |
| Augstums | 107 cm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 5,68 l |
| Motors | Husqvarna |
| Motora jauda | 8,9 kW |
| Cilindru darba tilpums | 452 cm³ |
| Griešanas augstums | 38–102 mm |
| Griešanas platums | 97 cm |
| Pārnesuma tips | Vadāms ar pedāli |
| Riepas | 15x6-6 / 18x8,5-8 (priekšā/aizmugurē) |
| Degvielas veids | benzīns |
| Ieeļļošana | Spiediena ar smērvielas filtru |
| Cilindru skaits | 1 |
| Dzesēšana | Ar gaisu |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


