Rider traktors HUSQVARNA R 214TC 103
- Efektīvs, daudzpusīgs un viegli vadāms zāles traktors lielāku zālienu kopšanai
- Izturīgo un ļoti manevrējamo priekšpusē montējamo pļaujmašīnu ir viegli tīrīt un uzturēt, pļaujmašīnai atrodoties apkopes pozīcijā.
- Divas pļaušanas iespējas — BioClip® (mulčēšana) zāliena mēslošanai un aizmugurējā izmešana garākas, stingrākas zāles pļaušanai.
Apraksts
Divcilindru dzinējs.
103 cm kombinētais pļaušanas bloks.
Zems smaguma centrs, kā rezultātā tiek nodrošināta īpaši laba riteņu saķere un ērta vadītāja pozīcija.
Lieli priekšējie un aizmugurējie riteņi optimālam braukšanas komfortam.
BioClip® sasmalcina zāli mazos gabaliņos (mulčā), kas ātri sadalās zālienā un dabiski to mēslo, nodrošinot lieliskus rezultātus bieži pļautās vietās.
Stūre ir regulējama augstumā, kas nodrošina lielisku ergonomiku un komfortu.
Stundu skaitītājs ļauj ērti uzraudzīt darbības laiku, pārbaudes un apkopes intervālus.
To ir viegli iedarbināt jebkuros laika apstākļos, un nav nepieciešams atvērt gaisa vārstu.
Pļaušanas augstuma svira ir viegli pieejama no vadītāja sēdekļa, tāpēc pļaušanas augstumu var mainīt braukšanas laikā.
Aizmugurē uzstādītais dzinējs nodrošina labāku darba zonas redzamību un mazāku trokšņa līmeni un izmešu daudzumu (salīdzinājumā ar "raideriem" ar priekšējo dzinēju).
Kreisajā pusē ir glabāšanas nodalījumi un pudeļu turētājs, kuriem ir viegli piekļūt pļaušanas laikā.
Vadības ierīces ir viegli pieejamas, lai nodrošinātu efektīvu un ergonomisku darbību.
Izmantojot lietotni "Husqvarna Connect", jūs atradīsiet ieteikumus vienmērīgai iedarbināšanai, rezerves daļu izvēlei un specifikācijām.
Pļaušanas bloku var noliekt apkopes pozīcijā, lai tam būtu viegli piekļūt tīrīšanai un apkopei.
Elastīgais stūres mehānisms nodrošina lielisku manevrētspēju un palīdz apiet šķēršļus, piemēram, kokus un krūmus.
Aizmugurējais riteņu pāris var pagriezties zem izstrādājuma, tāpēc pilnībā pagriežoties, pagrieziena rādiuss kļūst minimāls.
Priekšpusē uzstādītais pļaušanas bloks ļauj ērti pļaut zāli stūros, zem krūmiem, parka soliem utt.
Asmeņi tiek aktivizēti automātiski, kad griešanas iekārta tiek nolaista, tāpēc darbs sākas ātri un vienmērīgi.
Ar pedāļiem vadāma hidrostatiskā transmisija – ātrumu un virzienu kontrolē ar pedāļiem, tāpēc varat turēt abas rokas uz stūres un droši braukt.
Specifikācija
| Svars | 207 kg (bez griešanas aprīkojuma) |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Motors | HV 586AE |
| Motora jauda | 12 kW |
| Cilindru darba tilpums | 586 cm³ |
| Griešanas augstums | 25–75 mm |
| Tips | Raideri |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 170/60-8 |
| Griešanas platums | 94-103 cm |
| Ātrums | 9 km/st. |
| Degvielas veids | benzīns |
| Ieeļļošana | Spiediena ar smērvielas filtru |
| Cilindru skaits | 2 |
| Dzesēšana | Ar gaisu |
| Pļaušanas metodes | BioClip® mulčēšana / Izmešana aizmugurē |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |







