Dārza traktors HUSQVARNA TC 215T
- Efektīvi pļauj un var iebraukt šaurās vietās.
- Nodrošina izcilus rezultātus.
- Augsts komforts un izcila ergonomika.
Apraksts
Viegli sasniedzamas vadības ierīces, sviras un ātri regulējams sēdeklis.
Ietilpīga savākšanas soma nodrošina ilgāku nepārtrauktu pļaušanu bez biežas iztukšošanas.
Vienkārša savākšanas maisa iztukšošana ar atbrīvošanas sviru.
95 cm garais pļaušanas bloks nodrošina izcilu pļaušanas veiktspēju.
Pļaušanas augstuma regulēšana ar atsperi.
Uzticamu un ilgmūžīgu veiktspēju nodrošina automātiskā droseļvārsta sistēma, eļļas filtrs, divcilindru dzinējs un izturīga konstrukcija ar čuguna priekšējām asīm.
ROS (apgrieztā operētājsistēma) tiek aktivizēta ar pogas palīdzību.
Mulčēšana ir iespējama ar papildu BioClip® stiprinājumu.
Specifikācija
| Svars | 259 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 24,0 Ah |
| Degvielas tvertnes tilpums | 13 l |
| Motors | Husqvarna |
| Konteinera tilpums | 300 l |
| Cilindru darba tilpums | 586 cm³ |
| Griešanas augstums | 25-105 mm |
| Tips | Dārza traktori |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 15 x 6-6 mm / 18 x 8,5-8 mm |
| Griešanas platums | 95 cm |
| Degvielas veids | benzīns |
| Ieeļļošana | Spiediena ar smērvielas filtru |
| Cilindru skaits | 2 |
| Dzesēšana | Ar gaisu |
| Standarta piederumi | Savākšanas grozs |
| Pļaušanas metodes | Savākšana / Izmešana aizmugurē |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





