Akumulatora trimmeris MAKITA UR101CZ
- 3 ātrumi un automātiska apgriezienu regulēšanas sistēma.
- Elektroniska bremze drošībai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
36 V jaudīgs instruments, izmantojamas ar pārnēsājamu mugursomu akumulatoriem PDC01, kuru iespējams iegādāties atsevišķi.
Ergonomisks instrumenta korpuss ērtam darbam.
Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi.
Ir reversa funkcija, kura izmantojama, ja asmens iestrēdzis zālē.
Specifikācija
| Svars | 5,2 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





