Akumulatora trimmeris MAKITA UR100DWAEX
- Izturīgs regulējams alumīnija rokturis.
- Jauna XPT (Extreme Protection Technology) tehnoloģija, kas aizsargā no putekļiem un mitruma.
- Akumulatora uzlādes līmeņa indikators.
Apraksts
Stingrs regulējams papildu rokturis.
Tiek pārdots bez trimmera auklas, komplektā ir tikai galva ar plastmasas asmeni.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 10000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Standarta piederumi | UR100DWAEX_MAK - 2 x BL1021B akumuliatoriai, įkroviklis DC10SB |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



