Akumulatora multifunkcionāls motors MAKITA DUX60ZM4 ar trimmera piederumu
- Motors bez oglītēm.
- Klusa darbība.
- Atpakaļgaitu izmanto, ja asmens iestridzis zālē.
- Ergonomisks liels rokturis – nav jānēsā plecu lences.
- Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi.
- Instruments darbojas ar 18 V akumulatoriem.
- Iespējams kombinēt ar papildu piederumiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 6,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–5700 / 0–8200 / 0–9700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 3,0 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




