Piepūšams ritenis ķerrai ALTRAD
- Automašīnas vārsts.
- Piemērots ķerrām: T-066C, Profi WB109, Profi WB999.
- Komplektā: ass ar buksēm.
Apraksts
Gultnis: Divkāršs lodīšu gultnis.
Maksimālais spiediens: 3 bāri/44 psi.
Specifikācija
| Materiāls | Nailonas / Plieninis ratlankis |
| Tips | Piederumi |
| Maksimālā noslodze | 180 kg |
| Rato išorinis skersmuo | 400 mm |
| Padangos plotis | 95 mm |
| Vidinis rato skersmuo | 220 mm |
| Ašies skylė | 12 mm |
| Stebulės plotis | 99 mm |


