Šļūtene MASTERFLEX Flamex B-F se Ø150
Specifikācija
| Svars | 1,01 kg/m |
| Materiāls | Ar PU pārklāta poliestera šķiedra |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 150 mm |
| Vakuums | 60 mbar |
| Darba spiediens | 0,3 bar |
| Darba temperatūra | no -40 °C līdz +90 °C |
| Ārējais diametrs | 157 mm |
| Liekšanas rādiuss | 78 mm |


