Kultivators YANMAR YK650QT
Jaunās YK sērijas profesionāls kultivators, kas paredzēts mājsaimniecībām un profesionāļiem. Visas kultivatora pamatfunkcijas un inovācijas ir orientētas uz lietotāju: viņa komforta un drošības nodrošināšanai, vieglai kultivatora apkopei un produktīvam darbam.
Apraksts
YK sērijas kultivatoru asmeņiem ir izliekti zobi – tiek uzlabota kultivatora produktivitāte visu veidu augsnē. Lietotājs var izbaudīt raitu un ērtu vadīšanu – nav nepieciešams daudz spēka kultivatora grozīšanai. Moderna protektora aizsardzība ļauj ātri un viegli noņemt nezāles, kā arī aizsargā rotoru no nosprostošanās. Ļoti viegla aparāta palaišana. Samazināta vibrācija darba laikā.
Specifikācija
| Svars | 78 kg |
| Darba platums | 965 mm |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Krāsa | sarkana |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1500 x 630 x 1050 mm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 2,8 l |
| Cilindru darba tilpums | 181 cc |
| Motora tips | Benzīna, 4 taktu OHV |
| Tips | Kultivators |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |








