Benzīna skarifikators HUSQVARNA S500 PRO
- Izturīgs un jaudīgs instruments, kas paredzēts smagākiem darbiem.
- Viegli rotējoši griešanas asmeņi efektīvi noņem veco zāli un sūnas.
- Kompakts, tāpēc ir viegli transportēt.
Apraksts
Skarifikatora konstrukcija ir īpaši izturīga – rāmis metināts no izturīga bieza tērauda, ritenīši – no dzelzs ar lodīšu gultņiem.
Skarifikatora vārpsta samontēta ar ieeļļojamu čuguna gultni.
Specifikācija
| Svars | 66 kg |
| Apgriezienu skaits | 3300 apgr./min |
| Darba platums | 50 cm |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 120 x 82 x 102 mm |
| Motora jauda | 4,0 kW |
| Tips | Zāliena skarifikatori |
| Degvielas veids | benzīns |
| Darba dziļums | 0,5 cm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |



