Ķēdes zāģis MAKITA UC3541A
Elektriskais ķēdes zāģis profesionāļiem. Ātrs, efektīvs un izturīgs. Ergonomisks gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 4,7 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 455x245x200 mm |
| Lentes ātrums | 870 m/min |
| Lentes garums | 35 cm/ 14" |
| Ķēdes veids | 3/8" 0.043” / 0.050" |
| Vada garums | 0,3 m |
| Tips | Elektriskais zāģis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



