Akumulatora ķēdes zāģis MAKITA DUC303Z
Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja. Ķēdes nomaiņa un regulēšana bez atslēgas. Automātiska ķēdes ieeļļošana. Ergonomisks augšējais rokturis. 36 V instruments darbojas ar diviem secīgi savienotiem akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 5,1 kg |
| Trokšņa līmenis | 100,3 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes garums | 300 mm (12") |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 0,2 l |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





