Akumulatora dzīvžoga šķēres MAKITA DUN500WZ
- Piemērotas darbam grūti pieejamās vietās.
- Zariem līdz Ø23,5 mm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
6 pozīcijas: uz augšu 45° – uz leju 70°.
Motors bez oglītēm.
Specifikācija
| Svars | 4,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 92.5 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Triecieni minūtē | 0-4000 min⁻¹ |
| Asmens garums | 500 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



