Benzīna dzinējs KOHLER CH440 25,4mm vārpsta
Jaudīgs un ražīgs dzinējs, bieži sastopams rūpniecības un celtniecības sektorā. Neaizstājams palīgs mazai celtniecības tehnikai. Iespējamas dažādas modifikācijas.
Specifikācija
| Svars | 33 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 411x452x442 mm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 7,0 l |
| Palaišana | rokas starteris |
| Motora jauda | 14 hp |
| Motora tips | četru taktu |
| Tips | Benzīna dzinēji |
| Atslēgšana no eļļas trūkuma | elektroniska |
| Degvielas veids | benzīns |
| Vārstu sistēma | OHV |
| Palaišanas sistēma | elektroniska |
| Eļļa | SAE30/15W40 |
| Dzinēja cilindrs | čuguna čaula |
| Gaisa filtrēšana | Quad-clean 4 pakāpju |
| Kloķa vārpstas izmēri | 25,4 x 87 mm |


