Benzīna četrtaktu dzinējs KOHLER CH395
- Profesionāls, produktīvs.
- Četru pakāpju ciklona gaisa filtrs Quad-Clean aizsargā dzinēju.
- Liela tilpuma degvielas tvertne.
Apraksts
Kalta tērauda elkoņa vārpsta un čuguna cilindra ieliktnis.
Cilindra diametrs – 78 mm.
Specifikācija
| Svars | 27,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 404 x 427 x 424 mm |
| Virzuļa gaita/diametrs | 58 mm |
| Griezes moments | 18,8 Nm |
| Palaišana | Rokas |
| Motora jauda | 7,1 kW / 9,5 ZS |
| Cilindru darba tilpums | 277 cm³ |
| Motora tips | 4 taktu |
| Tips | Benzīna dzinēji |
| Degvielas veids | benzīns |
| Ieeļļošana | šļakstīšanas veidā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Alyvos kiekis variklyje | 1,3 l |




