Kaut kas labāks par papardes ziedu!

Meklējiet ne tikai papardes ziedu, bet arī atlaides!

Nešaubīgi tuvojas īsākās vasaras nakts svētki – Jāņi. Kādreiz ticēja, ka, ja rasas svētku laikā ir īpaši daudz rasas, būs bagātīga raža.

Šajās dienās, kad nomoka karstums un ir īpaši sausi laikapstākļi, gribas tikai svaigumu un mieru, ko var sniegt kvalitatīvas un īpaši efektīvas ķermeņa dzesēšanas un brīvā laika ierīces.

Jūsu Jāņu gaidīšanu padarīsim īpašāku, jo no 19.–25. jūnijam piemērosim atlaides vairumam karstas vasaras kategorijas preču! Ir pieejams arī Inbank līzings, kuru varēsiet noformēt tieši no iepirkumu groza.

Sagaidiet Jāņus kopā ar SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” piedāvātajām precēm un izbaudiet vasaras sniegtos priekus! 


Sagatavojies karstai vasarai


Kā izmantot piedāvājumu?

Akcijas piedāvājuma preces atzīmētas ar Supercena tikai internetā atzīmi. Pirkuma cena norādīta jau ar atlaidi, tikai jāizvēlas prece*, no preču kataloga, tā jāieliek iepirkumu grozā un jāpāriet pie apmaksas.

*Atlaide piemērojama tikai šo ražotāju precēm: ELTEN, Eurom, Helly Hansen workwear, HiKOKI, Husqvarna Accessories, Makita, Makita 40V Max XGT, Makita Accessories, Milwaukee, Milwaukee Accessories.

**Atlaide piemērojama tikai tām ne akcijas precēm, kas atrodas noliktavā.

Preču piegāde

Atgādinām, ka interneta veikalā iegādātās preces varat saņemt ar kurjerpiegādi uz jūsu norādīto adresi, saņemt Omniva pakomātā vai bez maksas saņemt SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” veikalā. Preces piegādāsim 3–4 darbadienu laikā.

Svinēsim Jāņus!

Citi ieraksti