Transporta ratiņi ar svariem YALE HUW 20SL Plus
- Ērti un droši transportēšanas ratiņi ar svariem, kurus var vadīt ar vienu roku.
- Integrēts LCD ekrāns.
- Svēršanas diapazons: 0–2000 kg (ik pēc 1 kg).
Specifikācija
| Svars | 110 kg |
| Celšanas jauda | 2000 kg |
| Celšanas augstums | 200 mm |
| Kopējais garums | 1570 mm |
| Vadīšanas/slodzes riteņu materiāls | Poliuretāns/poliuretāns |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 200 x 50/80 x 57 mm / 200 x 50/80 x 57 mm |
| Riteņu skaits priekšpusē/aizmugurē | 2/4 |
| Pacelšanas rokturu augstums | 1235 mm / 1235 mm |
| Sliežu garums | 1150 mm |
| Temperatūras amplitūda | no -5°C līdz +40°C / no -5°C līdz +40°C |
| Sliežu platums | 180 mm |
| Sliežu augstums | 35 mm / 35 mm |
| Kopējais sliežu platums | 555 mm / 555 mm |
| Apgriešanas rādiuss | 1330 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


