Horizontāls centrbēdzes sūknis ar magnētisku uzmavu LUTZ TMB 35
Korpuss izgatavots no ECTFE plastmasas. Gultnis – Rulon®, ass un atbalsta gredzens – keramikas. Šķidruma ielaišana: G 1/2“, ārējā vītne, šķidruma izlaišana: G 3/8“, ārējā vītne.
Specifikācija
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Ražīgums | 15 l/min |
| Pieslēgšana | ielaišana: G 1/2“ ārējā vītne, izlaišana: G 3/8“ ārējā vītne. |
| Celšanas augstums | 8 m |
| Motora jauda | 57 W |
| Darba vide | no 0 līdz +45°C |
| Darba temperatūra | no 0 līdz +110°C |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


