Akumulatora ķīmijas sūknis LUTZ B1 Battery PP 25-R SL
- Piemērots mazas viskozitātes minerāleļļām, emulsijām, sārmiem un skābēm, augu eļļai, dezinfekcijas līdzekļiem u. tml.
- Mobils un viegls.
- Bezoglīšu motors.
- Moduļkonstrukcija.
- 1 uzlāde – 2 x 200 l mucas.
- Motors var tikt komplektēts ar PP, PDVF un SS sūkšanas caurulēm.
Specifikācija
| Svars | 590 g |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora tilpums | 1,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maksimālais celšanas augstums | 500 mm |
| Pieslēgšana | G 3/4 AG |
| Motora jauda | 75 W |
| Darba temperatūra | no 0 līdz +40 ˚C |
| Viskozitāte | līdz 200 mPas |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




