Ūdens sūknis KOHLER TRASH4 C5
KOHLER dzinējs ar gaisa dzesēšanu. Viegli piekļūt turbīnai. Ūdenim ar smagām nogulsnēm.
Specifikācija
| Svars | 90 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 7150x5700x5900 mm |
| Ražīgums | 1600 l/min |
| Pieslēgšana | 100 mm |
| Sūknēšanas augstums | 8 m |
| Maksimālais cieto piemaisījumu izmērs | līdz 20 mm |
| Degvielas tvertnes tilpums | 4,3 l |
| Motora tips | Kohler Diesel |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


