Virzuļkompresors INGERSOL RAND PSe2b-50L-1
- Piemērots profesionāļiem.
- Izturīgs un uzticams dizains.
Specifikācija
| Svars | 49,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 1250 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Jauda | 1,5 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 820 x 390 x 750 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 10 bar |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Ražīgums | 255 l/min |
| Tvertne | 50 l |
| Tips | Vienfāzes |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


