Putekļu sūcējs NILFISK VP300 R Hepa EU
- Uzticams, profesionāls putekļu sūcējs ikdienas lietošanai.
- Zems trokšņu līmenis.
- Vienkārša un efektīva tīrīšana.
Apraksts
Putekļu sūcēja ražošanā izmantoti 30 % pārstrādātas plastmasas.
Ļoti zems trokšņa līmenis, tāpēc tā ir lieliska izvēle biroju, reģistratūru, mazumtirdzniecības vietu, viesnīcu istabu un citu vietu, kurās nav vēlams troksnis, tīrīšanai.
Neliels svars – putekļu sūcēju viegli pārcelt no vienas vietas uz otru.
Putekļu sūcēja dizains rūpīgi izveidots, pievēršot uzmanību ergonomikai un drošai videi.
8 l putekļu maisa tilpums – labākais savā klasē.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Trokšņa līmenis | 62 dB |
| Jauda | 800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 395 x 340 x 390 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V/50–60 Hz |
| Filtra platums | 2400 cm² |
| Vakuums | 220 mbar |
| Gaisa debits | 1920 l/min |
| Vada garums | 10 m |
| Putekļu maisa tilpums | 10 L |
| Standarta piederumi | Putekļu maiss, HEPA filtrs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt



