Augstspiediena mazgātājs FALCH Wheel Jet 30 1000-16-0-e
Apraksts
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 1189 apgr./min. (sūknim), 1480 apgr./min. (dzinējam) |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 960 l/min. |
| Jauda | 30 kW (sūknim), 36 kW (dzinējam) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1273 x 987 x 1066 mm |
| Spriegums/frekvence | 400V/ 50 Hz |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Vada garums | 5 m |
| Darba spiediens | 50-1000 bar |
| Tips | Elektriskās mazgāšanas iekārtas |
| Maksimālais darba spiediens | 1000 bar |
| Strāvas stiprums | 63 A |
| Standarta piederumi | Augstspiediena šļūtene, šļūtenes spole, augstspiediena pistole, vītņu smērviela |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt












