Augstspiediena mazgāšanas iekārta ar ūdens sildīšanu NILFISK MH 3M-160/770 PA
Jaudīgs 4 polu trīsfāžu motors. EcoPower ūdens sildīšanas boilers ar EcoMode funkciju. Misiņa sūkņa galva. 3 ar keramiku pārklāti virzuļi. Aktivē spiediena izmaiņas sistēmā (PA). Skaidri redzams degvielas līmenis tvertnē.
Apraksts
- Viegla piekļuve motoram.
- Viegla apkope.
- 4 lieli riteņi vieglai transportēšanai pa nelīdzenām virsmām.
Specifikācija
| Svars | 133 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Ūdens plūsma | 770 l/h |
| Ūdens plūsma maksimālā/darba | 770/700 l/h |
| Jauda | 4700 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1010x700x1016 mm |
| Degvielas patēriņš | 3,1 kg/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 15 l |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Virzuļi | 3, pārklāti ar keramiku |
| Maksimālais darba spiediens | 160 bar |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Elektrības spriegums | 400 V/50 Hz |
| Standarta piederumi | 10 m augstspiediena caurule, mzagāšanas pistole, Universal Plus kāts ar uzgali, ķīmijas dozators |
| Ūdens temperatūra | 80°C |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





