001504 Satelīta griešanas stacija FOAMICO SU 0127-4
- Satelīts, kas ļauj skalot, mazgāt ar putām un dezinficēt.
- Nav atsevišķs rokturis gaisa ieslēgšanai / izslēgšanai – visas funkcijas vadāmas tikai ar vienu rokturi, kas atrodas iekārtas sānā, tāpēc ļoti viegli vadīt.
Apraksts
Higiēnisks izpildījums un viegla apkope, kopšana.
Izturīga konstrukcija.
Atbilst CE prasībām.
Specifikācija
| Svars | 7,0 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 255x330x190 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 5–10 bar |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Gaisa debits | 150–200 Nl/min |
| Caurules diametrs | 1/2" (ūdens padeves) |
| Maksimālais ieejas spiediens | 10–27 bar (ūdens) |
| Standarta piederumi | “High Impact” skalošanas sprausla 25/30, kāts, putu smidzinātājs 50/200, smidzināšanas uzgalis dezinfekcijai 40/30, turētājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |



