Augstspiediena mazgāšanas iekārta HUSQVARNA PW235R
- Izturīga konstrukcija.
- Attālināta spiediena kontrole.
- Komplektācijā ir divi smidzinātāji un viens putu smidzinātājs.
Apraksts
Ērta barošanas vada turēšana un tā iztīšana – ietaupīsiet vairāk laika un vads nesapīsies.
Lokana augstspiediena šļūtene sniedz vairāk manevrētspējas darba laikā.
Ar piederumu glabāšanas nodalījumu.
Metāla sūknis nodrošina augstu kvalitāti, uzticamību un izturību.
Specifikācija
| Svars | 10,4 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 86 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Ūdens plūsma | 350–520 l/h |
| Jauda | 1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2750x2650x8450 cm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Vada garums | 5 m |
| Darba spiediens | 105 bar |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt







