Augstspiediena mazgāšanas piekabe FALCH 125 3000-20-0-d
Specifikācija
| Svars | 1995 kg |
| Apgriezienu skaits | 547 apgr./min (sūkņi), 850-2100 apgr./min. (dzinējs) |
| Trokšņa līmenis | 106 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 1200 l/h |
| Jauda | 110 kW (sūkņi), 115 kW (dzinējs) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 3730 x 1980 x 2080 mm |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Ūdens tvertnes tilpums | 400 l |
| Darba spiediens | 600-3000 bar |
| Maksimālais darba spiediens | 3000 bar |
| Degvielas veids | dīzelis |
| Standarta piederumi | Augstspiediena šļūtene, kabeļa spole, šļūtenes spole, vadības kabelis, augstspiediena pistole, vītņu smērviela. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |










