Metāla kanšu frēzēšanas darbgalds CEVISA CHP-7
- Piemērots melnā metāla, alumīnija un nerūsējošā tērauda apstrādei.
- Neliela konstrukcija – ērti izmantot.
- Iespēja apstrādāt caurules, kuru minimālais iekšējais diametrs ir 100 mm.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 34 kg |
| Apgriezienu skaits | 1400 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 0,75 kW |
| Spriegums/frekvence | 400 V/50 Hz |
| Minimālais sagataves biezums | 3 mm |
| Maksimālais sagataves biezums | 16 mm |
| Minimālais sagataves platums | 55 mm (ir papildu speciāls piederums 25, 32, 40 mm) |
| Standarta piederumi | Frēzes, piederums 30r leņķu apstrādei. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |



