Pusautomātiskais metāla griešanas darbgalds MEP SHARK 281 SXI evo
- Griešanas leņķa regulēšanas mehānisms līdz 60°, griežot pa kreisi.
- Darbgalds var darboties pusautomātiskā režīmā.
- Dzesēšanas šķidruma padeves sistēma.
Apraksts
Divi lentes griešanas ātrumi 36/72 m/min.
Vadības ekrāns paredzēts galveno tehnoloģisko parametru atainošanai – lentes griešanas ātruma, griezumu skaita, sagataves griešanas laika, lentes spriegojuma, brīdinājuma un servisa paziņojumiem, pneimatiskajiem piespiedējiem, lentes attīrīšanas no skaidām birstes.
CARBIDE zāģlentes vadotnes nodrošina stabilitāti griešanas laikā.
Specifikācija
| Svars | 435 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēneši |
| Jauda | 1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 280x200 mm; 45° – 180x180 mm; 60° – 110x110 mm. |
| Griešanas ātrums | 36/72 m/min |
| Spriegums/frekvence | 400 V/50 Hz |
| Lentes izmēri | 2950 x 27 x 0,9 mm |
| Greifera apmērs | 285 mm |
| Apaļa profila griešana | 250 mm; 45° – 190mm; 60° – 120mm. |
| Kvadrātveida profila griešana | 230 mm; 45° – 180 mm; 60° – 110 mm |
| Taisnstūra profila griešana | 280x200 mm; 45° – 180x180 mm; 60° – 110x110 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēneši |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


