Mobils gaisa kondicionieris EUROM PAC 7.2
- Tiek pārdots kopā ar tālvadības pulti un taimeri.
- Saldēšanas materiāls – R290.
- Piemērots telpām līdz 22 m² / 60 m³.
Apraksts
Energoefektivitātes klase – A.
Taimeris: 0–24 st.
Specifikācija
| Svars | 18 kg |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V / 50Hz |
| Gaisa debits | 320 m³/h |
| Tips | Kondicionieris |
| Darba temperatūra | 18–35 °C |
| Aizsardzības klase | IP 20 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Dzesēšanas jauda | 2000 W / 7000 BTU |





