Gāzes gaisa sildītājs MUNTERS KID10ME
Apraksts
Šī apkure – tas ir ne dārgs risinājums gaisa sildīšanai dažādās jomās. Izveidots mazu, vidēju telpu un labi vēdināmu darbnīcu apkurei, tāpat žāvēšanai celtniecības darbos. Ražots Itālijā.
Specifikācija
| Svars | 5 kg |
| Jauda | 10 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 180x390x270 mm |
| Gaisa debits | 300 m³/h |
| Tips | Gāzes sildītāji |
| Sildīšanas jauda | 10 kW / 8600 kcal/h |
| Elektrības spriegums | 230 V, 50 Hz |
| Gāzes spiediens | 0,3 bar |
| Gāzes patēriņš | 0,78 kg/h |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |

