Elektriskais gaisa sildītājs EUROM VK2002 2kW
- Vienkārša temperatūras regulēšana.
- Aizsardzība pret pārkaršanu.
- Ideāli piemērots mazu telpu sildīšanai.
Apraksts
Var tikt izmantots arī siltās dienās, tāpēc ka tam ir aukstā gaisa ventilators.
Specifikācija
| Svars | 1 kg |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 130x223x256 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Vada garums | 1,5 m |
| Tips | Elektriskie sildītāji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |




