Elektriskais celtniecības ventilators REMS Orkan 1360
- Izmanto telpu, slēgtu telpu un šahtu ventilācijai, kā arī gaisa padevei un nosūkšanai.
- Paredzēts iekārtu, āra telšu un pasākumu zāļu ventilācijai un dzesēšanai.
- Piemērots gaisa cirkulācijas uzturēšanai mitros pagrabos un betona, mūra, apmetuma un grīdas seguma žūšanas paātrināšanai.
Apraksts
Paredzēts profesionālai lietošanai.
Piemērots piepūšamo atrakciju un balonu piepūšanai.
Aprīkots ar 230 V, 50 Hz, 145 W kondensatora motoru, kas piemērots nepārtrauktai darbībai.
Ļoti klusa darbība.
Izturīgs plastmasas korpuss.
Tiek piegādāts kartona iepakojumā.
Gaisa ieplūdes/izplūdes šļūtenes nav iekļautas komplektā.
Specifikācija
| Svars | 6,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 2920 aps./min. |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Jauda | 145 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 365 × 255 × 365 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V /50 Hz |
| Maks. gaisa plūsma | 1360 m³/h |
| Aizsardzības klase | I |
| Caurules diametrs | 200 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









