Dīzeļa gaisa sildītājs EUROM Fireball 37T
- Lielāku telpu sildīšanai, piem., angāru, celtniecības ēku u. tml.
- Liela gaisa plūsma.
- Automātiska aizdegšana.
Apraksts
Darbības laiks ar pilnu tvertni – aptuveni 8 st.
Ērta transportēšana.
Termostats.
Liesmas kontrole.
Nerūsējošā tērauda degšanas kameras.
Aizsardzība pret pārkaršanu.
Specifikācija
| Svars | 22,5 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 924 x 506 x 586 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 3,0 l/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 32 l |
| Gaisa debits | 600 m³/st. |
| Tips | Dīzeļa sildītāji |
| Sildīšanas jauda | 37 kW |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |




