Mini izgāzējs ALTRAD BMD300
Specifikācija
| Svars | 155 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 716x925x1588 mm |
| Motora jauda | 5,5 AG/ 4 kW |
| Motora tips | Honda GXV160 |
| Tilpums | 190 l/ 300 kg |
| Gaitas ātrums | 6/3 km/h (uz priekšu/atpakaļ) |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




