Motopjaustytuvas HUSQVARNA K760 "Cut-n-Break"
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 5900 apgr./min. |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Cilindra diametrs | 51 mm |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Griešanas dziļums | 400 mm |
| Degvielas patēriņš | 495 g/kWh |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0,9 l |
| Cilindru darba tilpums | 73,5 cm³ |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |













