Betona putekļu filtrēšanas iekārta GOLZ SFP3L
- Cietu materiālu un ūdens atdalīšana ļauj atkārtoti izmantot ūdeni.
- Ļoti kompakta, mobila un viegli vadāma iekārta maziem būvlaukumiem.
- Trīs pamatelementi: sūknis, filtra prese un vadības bloks.
Apraksts
Izturīga un kompakta tērauda konstrukcija.
Vairākkārtēja attīrīta ūdens lietošana.
Sapresētas sausas betona paliekas var tikt pārstrādātas vai utilizētas.
Specifikācija
| Svars | 79 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 600×630×950 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 8 bar |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Ražīgums | 400-600 l/h |
| Tips | Piederumi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |





