Betona vibrosistēma BELLE VIBRATECH, 7 m vārpsta
Profesionāla betona dziļumvibrēšanas sistēma. Piemērota intensīvai lietošanai. Vienkārša un izturīga konstrukcija. Nav nepieciešama īpaša apkope. 15 m kabelis ļauj strādāt tālāk no barošanas avota.
Apraksts
- Termiska aizsardzība, slēdzis, kas aizsargāts no netīšas ieslēgšanas, izturīgs pret īssavienojumiem.
- Pakāpeniska ieslēgšana ar frekvences pārveidotāju, kas palīdz izvairīties no maksimālā sprieguma ieslēgšanas laikā.
- Iespējams pieslēgt tieši standarta elektrības ligzdā.
- Vibrosistēmas korpuss un frekvences pārveidotājs ir pilnīgi izturīgs pret ūdens iedarbību un aizsargāts no pārsprieguma un zema sprieguma.
- Elektroniskās daļas pārklātas ar speciālu darvu, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret mitruma mehānisko slodzi.
Specifikācija
| Svars | 17 kg |
| Apgriezienu skaits | 12000 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Vibrācija | 1,77 m/s² |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 200 Hz |
| Lokanās vārpstas garums | 7 m |
| Strāvas stiprums | 7,8 A |
| Galviņas diametrs | 52 mm |
| Blietēšanas spēks | 3420 N |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



