Atskaldāmais āmurs BBG BM3 FH ligzda C15
- Ērts šaurās formas dēļ.
- Precīzs darbs metāla rūpniecībā, būvniecībā.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Stiprinājums | C15 |
| Garums | 270 mm |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Trieciena jauda | 4 J |
| Vibrācija | 4,5 m/s² |
| Virzuļa gaita/diametrs | 44/20 mm |
| Gaisa patēriņš | 6,0 l/s |
| Triecienu biežums | 62,8 sm./s |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


